Reklam ve Tanıtım

İki Oda Bir Galaksi olarak bu blogda düzenli olarak içerikler üretmekteyiz. Bizler için yazı yazmak, her şeyden önce fikirlerimizi kendimize ait bir alanda özgürce dile getirebilmektir. Ancak bunların yanında hem bizler hem de sizler için baş koyduğumuz bu yolda konuk yazarlarımız da dâhil bir aile olmayı amaçlamaktayız. Yazar sayımızdan ve alanlarımızın farklı olmasından dolayı içerik olarak birçok kitleye hitap etmekteyiz. Elbette
yolumuza devam edebilmek ve ilerleyen zamanlarda okuyucularımıza güzel sürprizler yapabilmek için bir takım reklam faaliyetleri gerekli olmaktadır. Bizler için destekleyici bir güç olmak isterseniz ve sizler de amaçlarınıza ulaşmak için fikirleri önemsiyorsanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

TANITIM YAZISI

  1. Tanıtım yazıları blog içeriğine uygun olacak ve konu/anlam bütünlüğü içinde hazırlanacaktır.
  2. Metinler editörümüz tarafından incelendikten sonra yayınlacaktır ve gerekirse değişiklikler yapılabilecektir.
  3. Reklam yazısında en az 1 adet görsel bulunması zorunludur. Fotoğrafın formatı. PNG, JPG veya GIF olabilir.
  4. Tanıtım yazıları sitemizin doğal akışı içinde “reklam, sponsor, konuk yazar” kategorisinde süresiz olarak yayınlanacaktır.
  5. Kötü alışkanlıkları, şiddeti, etnik ve cinsel kimlikleri, herhangi bir dini veya ırkı öven yahut yeren, ahlaka uygun olmayan içeriklerin tanıtımı yapılamaz.
  6. İki Oda Bir Galaksi, içeriği değerlendirme ve sonucuna göre yayınlama/yayınlamama hakkına sahiptir.
  7. Yazı içinde bir siteye ait olmak üzere en fazla 3 adet link çıkışı bulunabilir.
  8. Tanıtım yazısı yayınlamak istediğiniz takdirde yazılanları onaylamış sayılırsınız.
  9. Ücretlendirme karşılıklı olarak görüşülecektir.

KİTAP TANITIMI

Sitemizde kitaplara, okumaya ve okuyucuya oldukça değer verilmektedir. Bu nedenle dilerseniz kitaplarınızın tanıtımını yapabilir yahut İki Oda Bir Galaksi yazarlarından (Hilikil/Nihce/Lukka) herhangi birinden değerlendirme yazısı talebinde bulunabilirsiniz.

BANNER REKLAM

Sitenizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, firmanızı ikiodabirgalaksi.com aracılığıyla tanıtmak isteyebilirsiniz. Tüm sayfalarda görünebilecek bu reklam türü için banner boyutlarımız 90×90 olarak belirlenmiştir.